Skip to main content
  -  
     
10:00
Gradsko jezero / Bela Crkva

21. BELOCRKVANSKI KUP

Raspis za regatu

Karnevalska regata za klase OPTIMIST, ILCA 4 i 470

Regata se raspisuje za sledeće klase i kategorije: klasa Optimist (generalno dečaci, dečaci do
12god, devojčice , devojčice do 12 god. ), klasa ILCA4,i 470
Regata je kriterijumska za klasu Optimist i ILCA4, 470, sa koeficijentom jačine 1.35.

Organizatori: Jedrilicarski savez Srbije, Jedrilicarski savez Vojvodine i Jedriličarski klub'' PANONIJA 1975''

 

 

Results are provisional as of 23:26 on June 25, 2022

470 Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Class SailNo Club HelmName CrewName HelmAgeGroup HelmSex R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1   470 S349 BK Metalac Pavic Nikola Pavic Uros 2005 Male 3.0 1.0 1.0       5.0 5.0
2   470 SRB6 JK Panonija 1975 Jovic Ognjen Irovic Alen 2002 Male 1.0 2.0 2.0       5.0 5.0
3   470 S34 BK Metalac Milos Ilic Milutin Ilic 1997 Male 2.0 4.0 3.0       9.0 9.0
4   470 SLO64 JK Panonija 1975 Jovic Predrag Milovanovic Tanja 1998 Male 4.0 3.0 4.0       11.0 11.0
5   470 G4340 Aquautica Yachting Ohrid Naum Stojanovski Evgenija Ognenova 2008 Male 5.0 6.0 DNF 5.0       16.0 16.0

ILCA4 Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Class SailNo Club HelmName CrewName HelmAgeGroup HelmSex R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1   ILCA4 SRB173307 AJK Beograd Miroslava Mjagkih   2005 Female 1.0 1.0 1.0       3.0 3.0
2   ILCA4 GRE171933 Aquautica Yachting Ohrid Sofija Stavreva   2007 Female 2.0 3.0 3.0       8.0 8.0
3   ILCA4 GRE212051 Aquautica Yachting Ohrid Evgenija Stavreva   2007 Female 3.0 2.0 4.0       9.0 9.0
4   ILCA4 1 Aquautica Yachting Ohrid Ilina Gadjovska   2007 Female 4.0 4.0 2.0       10.0 10.0

Optimist Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 23, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Class SailNo Club HelmName CrewName HelmAgeGroup HelmSex R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1 Preko 12 godina Optimist SRB410 JK Zemun Vladimir Vrebalov   2009 Male 2.0 1.0 2.0       5.0 5.0
2 Preko 12 godina Optimist SRB354 JK Zemun Eva Petrovic   2009 Female 3.0 2.0 1.0       6.0 6.0
3 Preko 12 godina Optimist SRB351 AJK Beograd Isidora Kovacevic   2008 Female 1.0 3.0 3.0       7.0 7.0
4 Do 12 godina Optimist SRB818 AJK Beograd Hajdi Gajic   2010 Female 4.0 4.0 5.0       13.0 13.0
5 Do 12 godina Optimist SRB772 JK Gemax Galina Pavlovic   2012 Female 6.0 6.0 4.0       16.0 16.0
6 Do 12 godina Optimist SRB418 AJK Beograd Jovana Stepanovic   2011 Female 7.0 5.0 7.0       19.0 19.0
7 Preko 12 godina Optimist MKD1008 Aquautica Yachting Ohrid Pavel Stoer   2009 Male 5.0 10.0 6.0       21.0 21.0
8 Do 12 godina Optimist HUN1304 JK Panonija 1975 Cemerlic Dunja   2012 Female 9.0 9.0 10.0       28.0 28.0
9 Do 12 godina Optimist SRB549 AJK Beograd Todor Nenadovic   2013 Male 10.0 7.0 13.0       30.0 30.0
10 Do 12 godina Optimist MKD1010 Aquautica Yachting Ohrid Anastasija Lazeska   2010 Female 11.0 12.0 8.0       31.0 31.0
11 Do 12 godina Optimist SRB901 JK Panonija 1975 Markovic Tara   2012 Female 12.0 8.0 16.0       36.0 36.0
12 Do 12 godina Optimist BB JK Zemun Hana Hajdinjak   2010 Female 13.0 11.0 12.0       36.0 36.0
13 Do 12 godina Optimist SRB11 BK Metalac Stanojevic Danka   2012 Female 14.0 16.0 9.0       39.0 39.0
14 Do 12 godina Optimist SRB99 JK Panonija 1975 Kovacevic Viktor   2012 Male 17.0 14.0 15.0       46.0 46.0
15 Do 12 godina Optimist SRB7177 AJK Beograd Mateja Radovanovic   2013 Male 8.0 15.0 24.0 DNF       47.0 47.0
16 Do 12 godina Optimist SRB304 AJK Beograd Matija Nenadovic   2013 Male 24.0 DNF 13.0 11.0       48.0 48.0
17 Do 12 godina Optimist 2 JK Zemun Boris Plut   2011 Male 18.0 17.0 14.0       49.0 49.0
18 Do 12 godina Optimist SRB42 JK Panonija 1975 Markovic Andrea   2013 Female 15.0 24.0 DNF 18.0       57.0 57.0
19 Do 12 godina Optimist SRB24 JK Panonija 1975 Milutinov Janja   2013 Female 16.0 24.0 DNF 17.0       57.0 57.0
20 Preko 12 godina Optimist 9 JK Panonija 1975 Peric Andrija   2009 Male 24.0 DNC 24.0 DNC 24.0 DNC       72.0 72.0
20 Do 12 godina Optimist HUN511 JK Smederevo Vuk Kotur   2010 Male 24.0 DNF 24.0 DNF 24.0 DNC       72.0 72.0
20 Do 12 godina Optimist BB JK Zemun Roko Naccic   2013 Male 24.0 DNC 24.0 DNC 24.0 DNC       72.0 72.0
20 Do 12 godina Optimist 501 JK Zemun Emilija Kozar   2013 Female 24.0 DNF 24.0 DNC 24.0 DNC       72.0 72.0

About

Jedriličarski savez Srbije

Recent Posts

Contact info