Skip to main content

Kalendar

KALENDAR JEDRILIČARSKOG SAVEZA SRBIJE 2022.

KALENDAR JEDRILIČARSKOG SAVEZA SRBIJE ZA 2022. GODINU
DOMAĆI PROGRAM
Datum Naziv Regate Vrsta Mesto Klase Rang Organizator
02.-03. 04. Otvoreno Prvenstvo Vojvodine po Palić FWS, SWS, OPEN 1,7 JKP
02.-03. 04. Cocina regata po Sava, AJK O, ILCA 4 1,35 AJK
09.- 10. 04. Finn match race Cup-Mem. Vesna Skala po Palić F   JKP
16.-17. 04. Micro kup Zemuna po Dunav, Zemun M 1,55 JKZ
16.-17. 04. Uskršnja regata po,tr Dunavac, NS O 1,1 JKV
23.-24. 04. 9. Reful Kup po Palić O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F 1,35 JK Reful
29.04-01.05. Prvomajska reg.- Nacionalno Prv. po Palić O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F 1,7 JKP
06.-08. 05. SEEOOC 2022 - Nacionalno Prvenstvo po Palić O 1,7 JKP
14.-15. 05. Otvoreno Prvenstvo Vojvodine po Palić O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F 1,55 JKP
04-05. 06. 23. Zokijeva regata po Sav.jezero /Ada Ciganlija O 1,35 UZR, AJK
04-05. 06. 23. Zokijeva regata po Sava, Beograd ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, M, Krs. 1,35 UZR, AJK
10.-12. 06. Kup Golubački grad- Nacionalno Prv. po Dunav, Golubac O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F 1,7 JK Golubac
10.-12. 06. Manifestacija jedrenja   Dunav, Golubac O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F   JSS
25. 06. Belgrade Cruiser Cup 2022 po Sava, Beograd M, Krs. 1,1 JKA
25.-26. 06. Kup Srbije po Palić FWS, SWS, OPEN 1,7 JKP
25.-26.06 21. Belocrkvanski kup   Belocrkvansko jezero O, ILCA 4, 470 1,35 JK Panonija
02-03. 07. City Sailing Cup 2022 po Sava, Beograd M, Krs. 1,55 JKA
23.-24. 07. 9. Palićka jedra po Palić O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F 1,55 JK Reful
29.07.-05.08. Kamp perspektivnih jedriličara   Dunav, Golubac O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7   JSS
29.07.-31.07. Manifestacija Festival Dunava   Dunav, Golubac O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F   JSS
05.-07. 08. Kup Golupca-Nacionalno Prvenstvo po Dunav,Golubac O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F 1,7 JK Golubac
05.-07. 08. Manifestacija jedrenja   Dunav,Golubac O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F   JSS
20.-21. 08. Match Race Cup- Memorijal Nemet Zoltan   Palić Raceboard Windsurfing   JKP
25.08. Kup Majdanpeka 2022-timsko   Dunav, Donji Milanovac O   AJK
26.-28. 08. 47. Kup Đerdapa-Nacionalno Prvenstvo po Dunav, Donji Milanovac O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F 1,7 AJK
27. 08. Šalinački Kup  
Šalinačko jez., Smederevo
O   JKS
Balkanijada
03.-04. 09. Šarlov Kup po Dunav, Grocka-Smederevo M, 470 1,55 BKM
03.-04. 09. Finn Kup po Palić F 1,55 JKP
09.-11. 09 Euro Micro Cup-Nacionalno Prvenstvo po Dunav, Golubac M 1,7 JKS
10.-11. 09. Berbanski dani-Otvor. Prv. Grada Subotice po Palić O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F 1,55 JKP
17.-18. 09. Jedrimo Dunavom zajedno po Dunav, Beograd O 1,55 NC Palilula
17.-18. 09. 2. Palićki Laser Kup - ODLOŽEN po Palić ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7 1,35 JKR
01.-02. 10. Otvoreno Prvenstvo Srbije po Palic FWS, SWS, OPEN 1,7 JKP
01.-02. 10. 7. Savski Kup po Sava, Beograd M, Krs. 1,55 JKS
08.-09. 10. Trofej Beograda 2022-Prvenstvo Beograda po Savsko jezero O 1,35 JSB, Klubovi
21 -23. 10. Tešketova regata-Nacionalno Prvenstvo po Dunav, Zemun O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F 1,7 JKZ
29 - 30. 10. Prvenstvo Beograda 2022 po Sava, Beograd ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F 1,55 JSB, AJK
29 - 30. 10. Prvenstvo Beograda 2022 po Sava, Beograd M, Krs 1,35 JSB, AJK
O Optimist
ILCA 4 Laser 4,7
ILCA 6 Laser radijal
ILCA 7 Laser standard
F Finn
M Micro

JSS međunarodni program 2022.

MEĐUNARODNI PROGRAM ZA 2022.GODINU
Klasa Naziv takmičenja Zemlja Mesto Datum održavanja Broj takmičara / trenera Zaključenje rang liste
OPTIMIST BIOR TUR Turska Bodrum 01.04. - 06.04.2022 2/1 01.01.2022
ILCA 51 Trofeo Princess Sofia ESP Španija Palma 02.04. - 09.04.2022 1-4/1-2 01.01.2022
OPTIMIST 4.CSC Cup 2022 CRO Hrvatska Medulin 14.04. - 17.04.2022 5-7/2 01.01.2022
ILCA U21 Evropsko ILCA6 ILCA7 FRA Francuska Hourtin 14.04. - 21.04.2022 4/2 01.01.2022
OPTIMIST Test Event TUR Turska Bodrum 28.05. - 03.06.2022 2/1 01.01.2022
ILCA Europa Cup Poljska POL Poljska Dziwnow 14.06. - 16.06.2022 4/2 03.05.2022
OPTI LAS Rooster-Monautix BYC Cup HUN Mađarska Balatonfured 17.06. - 19.06.2022 6/1 10.05.2022
ILCA4 Evropsko ILCA4 POL Poljska Dziwnow 18.06. - 25.06.2022 4/2 03.05.2022
ILCA Mediteranske Igre ALG Alžir Oran 25.06. - 05.07.2022 2/1 03.05.2022
ILCA6 ILCA6 Youth Evropsko GRE Grčka Thessaloniki 29.06. - 05.07.2022 4/2 03.05.2022
OPTIMIST Svetsko prvenstvo TUR Turska Bodrum 27.06. - 07.07.2022 5/2 10.05.2022
OPTIMIST Evropsko prvenstvo DEN Danska Sønderborg 30.07. - 06.08.2022   15.06.2022
OPTI LAS Balkanijada  - Otkazano GRE Grčka TBA 02.09. - 07.09.2022 8 opti, 9 ilca 29.08.2022
LASER Europa Cup Austrija AUT Austrija Altersee 09.09. - 11.09.2022 4/2 29.08.2022
ILCA Europa Cup Crna Gora MNE Crna Gora Tivat 06.10. - 09.10.2022 4/2 31.08.2022
LASER Evropsko ILCA6 i ILCA7 prvenstvo FRA Francuska Hyeres 14.11. - 21.11.2022 4/2 29.08.2022
OPTI LAS Sveti Nikola CRO Hrvatska Pula 02.12. - 05.12.2022 6/2 25.10.2022
ILCA6 ENP Youth Worlds NED Holandija Hag 01.07. - 15.07.2022 2 /
NOV Kalendar za Štampu

Kalendar za Štampu

About

Jedriličarski savez Srbije

Recent Posts

Contact info