Skip to main content
Cocina Regata

COCINA REGATA 2021

11.april 2021

COCINA REGATA

Tradicionalna prolećna regata u organizaciji AJK Beograd, okupila je oko 30 takmicara se u zalivu bežanijski zimovnik ispred kluba.

Regata je raspisana za klase: Laser 4.7 i Optimist. Prvog dana odrzane su 3 trke po laganom severozapadu 2 m/s i po suncanom vremenu. Drugog dana 2 trke po laganoj kosavi 2m/s.

Pobednici po klasama su Relja Milovanovic (laser 4.7) i Marko Adjanski (Optimist)

Laser 4.7 Class

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Rank Rodjen SailNo Club Kormilar Pol R1 R2 R3 R4 R5 Nett
1st 2006 198838 JK Gemax Relja Milovanovic M (11 DNS) 1 2 1 1 5
2nd 2004 215221 AJK BG Stefan Yuill M 1 4 1 2 (11 DNC) 8
3rd 2005 174488 AJK BG Aleksandra Vujosevic F 2 3 (4) 3 4 12
4th 2005 182662 JK Zemun Angelina Saracevic F 3 2 6 (8) 3 14
5th 2005 161742 Palilula Luka Vukasinovic M 4 6 (8) 4 2 16
6th 2005 173307 AJK DJ Miroslava Mjagkih F (8) 5 3 5 5 18
7th 2007 193525 Palilula Ognjen Kerekes M (7) 7 7 6 6 26
8th 2005 173387 AJK DJ Goran Stakic M 5 (9) 5 9 9 28
9th 2004 180639 AJK BG Nikola Kovacevic M 6 8 9 (10) 8 31
10th 2007 11 AJK BG Mina Zei F 9 (10) 10 7 7 33

Optimist Class

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 22, Scoring system: Appendix A
Rank Rodjen SailNo Club Kormilar Pol R1 R2 R3 R4 R5 Nett
1st 2008 444 JK Gemax Marko Adjanski M 1 3 1 1 (10) 6
2nd 2008 354 JK Zemun Ana Vrebalov F 3 2 2 (7) 3 10
3rd 2006 446 AJK BG Filip Yuill M (23 DNS) 1 4 2 4 11
4th 2006 448 JK Gemax Naum Jokic M (23 DNS) 5 3 8 2 18
5th 2010 CRO 1114 JK Gemax Sava Radibratovic M 4 8 5 (11) 5 22
6th 2010 514 Palilula Dusan Miloradovic M 6 4 6 9 (11) 25
7th 2008 414 Palilula Lena Vukasinovic F 5 6 9 5 (10) 25
8th 2009 144 AJK DJ Dunja Klajic F 2 (12) 10 6 8 26
9th 2008 152 AJK DJ Isidora Kovacevic F (8) 7 8 4 7 26
10th 2010 666 Palilula Katarina Bicanski F 11 (13) 12 10 6 39
11th 2009 106 JK Zemun Eva Petrovic F 7 9 11 (13) 13 40
12th 2009 441 JK Zemun Vladimir Vrebalov M (13) 10 7 12 12 41
13th 2011 110 AJK BG Jovana Stepanovic F 9 11 13 (15) 14 47
14th 2006 111 JK Zemun Andrija Maras M (23 DNF) 23 DNF 23 DNF 3 1 50
15th 2009 419 Palilula Lina Burcul F 12 14 14 (17) 17 57
16th 2010 305 AJK BG Hajdi Gajic F 14 15 15 (16) 16 60
17th 2008 304 AJK BG Marko Radosavljevic M 10 16 16 (23 DNC) 23 DNC 65
18th 2012 201 AJK BG Kosta Cankovic M 15 (23 DNF) 23 DNF 14 15 67
19th 2013 549 AJK BG Todor Nenadovic M 16 (23 DNF) 23 DNF 18 23 DNC 80
20th 2013 2 AJK BG Matija Nenadovic M (23 DNF) 23 DNF 23 DNF 23 DNC 18 87
21st 2011 686 Palilula Una Golubovki F (23 DNF) 23 DNF 23 DNF 19 23 DNC 88
22nd 2011 24 AJK DJ Milica Klajic F (23 DNF) 23 DNF 23 DNF 23 DNC 23 DNC 92
Category: Regate

About

Jedriličarski savez Srbije

Recent Posts

Contact info