ADRESAR JEDRILIČARSKIH KLUBOVA I UDRUŽENJA

Akademski jedriličarski klub

Beograd

Adresa: Bežanijski zimovnik 35, 11000 Beograd

Web:     www.ajk-beograd.com

E-mail: ajkbeograd@yahoo.com

tel:       011 2627952

Mob:     063 304 577

Jedriličarski klub

Gemax

Adresa: Bežanijski zimovnik 1/a, 11000 Beograd

Web:     www.jkgemax.com

E-mail: jkgemax@gmail.com

tel:        011 411 33 25

Mob:    063 1088 074

Jedriličarski klub

Zemun

Adresa: Kej Oslobođenja 13c, 11080 Zemun

Web:     www.jkz.rs

E-mail: kontakt@jkz.rs

tel:        011 3169-095

Mob:    069 1123 628

Jedriličarski klub

Palić

Adresa: Obala Lajoša Veremeša bb, 24413 Palic

Web:     www.jk-palic.org.rs

E-mail: jkpalic@gmail.com

tel:       +381 24 475 3096

Mob:     +381 63 514 933

Jedriličarski klub

Vojvodina

Adresa: Suncani kej br.2, 21000 Novi Sad

Web:     www.jkvojvodina.com

E-mail:  aleksandar.markovic.63@gmail.com

tel:        021  474 0848

Mob:      064 3070 591

Jedriličarski klub

Lamar

Adresa: Gavrila Principa 26/2, 11 000 Beograd

Web:     www.lamar.rs  

E-mail:  sailing@lamar.rs

tel:       011 3286 129

Mob:    065 313 0133

Nautički klub

Palilula

Adresa: Ada Huja bb, 11000 Beograd

Web:     www.ncpalilula.org.rs

E-mail:  ncpalilula@gmail.com

Tel:       011 3447 358     

Mob:      063 234 045     

Jedriličarski klub

Reful

Adresa: Bohinjska 38, 24413 Palić

Web:      www.reful.org

E-mail:  reful@mgsm.co.rs

tel:       024 551 353

Mob:     063 512 775

Jedriličarski klub

Panonija 1975

Adresa: Jezerska bb, 26340 Bela Crkva

Web:

E-mail:

tel:        013 851 302

Mob:    060 0851 302

Jedriličarski klub

Zoran Radosavljević

Adresa: Prilaz Dušanovoj 148/b, 18000 Niš

Web:      www.jkzr.org.rs

E-mail: Sailing.d@bankerinter.net

tel:        018 322 815

Mob:    063 7096 472

Brodarski klub

Metalac

Adresa: Goranska 2, 11300 Smederevo

Web:      www.bkmetalac.rs

E-mail: bkmetalacsd@gmail.com 

tel:       

Mob:    060 0500 900

Jedriličarski klub

Pobeda

Adresa: Krunska 25, 11000 Beograd

Web:      www.јк-победа.срб

E-mail: jkpobeda@yahoo.com

tel:

Mob:    063 614 904

Jedriličarski klub

Sava

Adresa: Bezanijski zimovnik bb, 11070 Beograd

Web:

E-mail: jksava011@gmail.com 

tel:        

Mob:     064 2558 155

Jedriličarski klub

Ada

Adresa: Ada Ciganlija BB, 11000 Beograd

Web:      www.jk-ada.com

E-mail: milos@jk-ada.com 

tel:         011 3570 518

Mob:     063 7327 177

Jedriličarski klub

Pstech-racing

Adresa:  11000 Beograd

Web:      www.pstech-racing.com   

E-mail: info@pstech-racing.com 

tel:        

Mob:     069 611 855

Udruženje

Regata Zoran Radosavljević

Adresa: 27. marta 39, 11 000 Beograd

Web:     www.facebook.com/zokijevaregata

E-mail:  zokijevaregata@gmail.com

tel:        011 3225 991

Mob:      064 1298 052, 063 279 308

 

Jedriličarski klub

Povetarac

Adresa: Bul.  Mihajla  Pupina 3/53, 11000 Beograd

Web:

E-mail: jkpovetarac@gmail.com

tel:         011 2137 143

Mob:     063 8216 630

 

Akademski jedriličarski klub - Đerdap

Adresa: Krelja Petra I bb, 19220 Donji Milanivac

Web:

E-mail: vvandic@ptt.rs

tel:         030 86 184

Mob:     063 408 318

 

Jedriličarski klub

Smederevo

Adresa: Davidoviceva 15/75a, Smederevo

Web:   

E-mail:   jksmederevo@gmail.com

tel:      

Mob:     061 883 1978

 

Jedriličarski klub

Sirmium

Adresa: Arsenija Čarnojevića 19, 22000 Sremska Mitrovica

Web:    

E-mail:  jksirmium@yahoo.com

tel:        022628054

Mob:     0600330473

 

Jedriličarski klub

Golubac

Adresa: Jedrilicarski centar JSS, Golubac

Web:    

E-mail: 

tel:      

Mob:     062 344 528

 

Jedriličarski klub

Stari grad

Adresa: Braće Baruh 20/b , 11000 Beograd

Web:    

E-mail:  angelis.pr@gmail.com

tel:      

Mob:     063 8670 660

 

Jedriličarski klub

Aligator

Adresa: Njegoševa 65, 11000 Beograd

Web:     www.aligatorsailingteam.com

E-mail:  vstudio@eunet.rs

tel:      

Mob:     063 205 962

Једриличарски савез Србиje     -    Serbian Sailing Association

 

Knez Mihailova 7/2,  11000 Beograd, Srbija   

tel:+381 11 334-6369;   

Račun: 355-1028015-04;   

PIB: 100060372; 

MB: 07062966

www.sailing.org.rs       jssrbije@sbb.rs