SUDIJSKA ORGANIZACIJA JSS

 

 

Predsednik

Ime i Prezime

Klub

e-mail

Dragan Knežević

AJK Beograd

drknez8@yahoo.com

 

Međunarodni sudija

Ime i Prezime

Klub

e-mail

Dragomir Andonović

Gemax

andon@sbb.rs

 

Nacionalni  sudija

Ime i Prezime

Klub

e-mail

Dragan Knežević

AJK Beograd

drknez8@yahoo.com

Mijodrag Pančić

Pobeda

mijodrag.pancic@gmail.com

Dragan Đorđević

Zemun

dragan@scada.rs

Ljubomir Lukić

Pobeda

 

Dragan Ignjatijević

AJK Beograd

dignjat@ipb.ac.rs 

 

Sudija

Srđan Volarević

Zemun

srdjfinn@yahoo.com

Zlatko Buljovčić

Reful

reful@mgsm.co.rs

Marjam Ristic

Palilula

mbalerina@yahoo.com

Ilija Batas Bjelic

AJK Beograd

ilija.batas@gmail.com

Svetlana Mojić

Vojvodina

svetlanasvetlanica@yahoo.com

Dragan Tanaskovski

Zemun

 

Nenad Jovanović

Palilula

mjnenad@sbb.rs

Mina Stanikić

Gemax

ahisati@hotmail.com

Bojan Resavac

AJK Beograd

bojanresavac@gmail.com

Predrag Momirović

Pobeda

unamom@beotel.rs

 

Pripravnik

Ana Miščević

Palić

 

Zlatko Šabotić

Zemun

szrpmz@yahoo.com

Vladimir Švab

AJK Beograd

puh_nes@yahoo.com

Gabor Fürstner

Palić

modul.su@open.telekom.rs

Igot Ujvari

Palić

ujigor@gmail,com

Atila Dubičanac

Palić

office@dubyco.rs

Igor Šimunović

Palić

igorsimunovic33@gmail.com

Atila Pletl

Palić

eden04@tippnet.rs

Andrea Kikić

Palić

andrea.kikic@gmail.com 

Dušan Janjić

Zemun

office@servislav.co.rs

Nemanja Jovanov

LAMAR

 

Lazar Jovanović

LAMAR

lazar.jovanovic@lamar.rs

Branislav Erac

Gemax

branerac@gmail.com

Nikola Marjanović

Gemax

nikolamarjanovic6@gmail.com

Goran Jovanovic

Gemax

 

Boris Ađanski

Gemax

badjanski@gmail.com

Aleksandar Pajić

Zemun

 

Svetislav Sviračević

Zemun

sviracevic@mts.rs

Marija Jepuranovic

Palilula

marijasnajderka@gmail.com 

Ljiljana Matic

Palilula

ljljanamatic80@hotmail.com

Aleksandar Marković

Vojvodina

aleksandar.markovic@jkvojvodina.org

Karolj Gergić

Palić

lepsikoker@gmail.com

Goran Stevanovic

Pstech racing

stevanovic.goran@gmail.com

 

Premeraci klasa mikro

Goran Stevanovic

Pstech racing

stevanovic.goran@gmail.com

Vladimir Mitrovic

AJK Beograd

vlmitrovic@gmail.com

 

 

 

 

REGATANA PRAVILA

PRAVILNIK SO JSS

 

IZVESTAJ PO

IZVESTAJ RO

ZAPISNIK RO

 

PROTESTNI OBRAZAC

PROTEST FORM

 

PITANJA ZA SUDIJSKI ISPIT

MORNARSKI ISPIT

PREDAVANJA

 

prijava za zvanje pripravnik

prijava za zvanje sudija

 

OBRAZCI

lista zavrsavanja

protest granicno vreme

lista_OCS

LISTA  POVREDE PRAVILA 42

zalba na bodovanje

Protest raspored i odluke