Serbia Sailing Asociacia

 

 

 

FORECAST

Beograd

Golubc

 

 

 

SRPSKI

RESULTS

XLVIII BALKAN CHANPIONSHIP 2015

05. september 2015

JSS, 31-6. september 2015. Golubac Serbija

Laser Class

Sailed: 4, Discards: 0, To count: 4, Entries: 21, Scoring system: Appendix A
Rank District Sail number Sailor R1 R2 R3 R4 Nett
1 MNE 207266 Igor Les 4 1 3 3 11
2 SRB 206505 Dany Stanisic 6 3 2 1 12
3 GRE 207514 Charalampos Mayrogeorgis 3 4 1 6 14
4 BUL 188416 Ivo Todorov 12 2 5 4 23
5 ROU 203007 Andrei Zitti 8 5 6 10 29
6 GRE 157537 Georgios Mastrantonakis 22 DNF 6 7 2 37
7 ROU 199499 Tarkan Bolat 1 17 8 12 38
8 MNE 207263 Matija Grabic 5 22 DNF 4 7 38
9 SRB 186846 Aleksandar Petkovic 7 10 10 16 43
10 SRB 206585 Ivan Knezevic 2 14 17 11 44
11 BUL 165273 Ivan Dimov 9 12 11 13 45
12 SRB 203011 Luka Erac 10 9 12 15 46
13 ROU 208852 Adrian Petcu 14 8 16 9 47
14 SRB 203708 Nikola Djordjevic 16 7 20 8 51
15 ROU 80 Ionescu Cezar Maximilian 22 DNF 11 9 14 56
16 ROU 203525 Florin Olteanu 11 13 14 18 56
17 BUL 184777 Daniel Nikolov 22 DNF 19 13 5 59
18 ROU 204261 Andrei Olteanu 22 DNF 18 15 17 72
19 ROU 207043 Robert Nikolae Sabin Daniel 15 16 21 21 73
20 SRB 180045 Pavle Djordjevic 13 22 DNF 19 20 74
21 BUL 186414 Hristo Jeglev 22 DNF 15 18 19 74

Laser 4.7 Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 36, Scoring system: Appendix A
Rank District Sail number Sailor Gender R1 R2 R3 Nett
1 TUR 149399 Mandalinci Onur Cemil m 2 1 4 7
2 TUR 191912 Barbaros Hekimoglu m 1 6 2 9
3 GRE 197379 Orestis Papadopoulos m 16 2 3 21
4 GRE 131293 Provelengia Amalia f 8 10 6 24
5 TUR 201925 Elmas Toygar m 5 16 5 26
6 GRE 197347 Anastasios Panagiotidis m 24 3 1 28
7 SRB 180639 Ivona Kosor f 14 13 7 34
8 GRE 193179 Natalia Tamvakidou f 4 7 37 DNF 48
9 BUL 207388 Georgi Zhelev m 8 5 37 DNF 50
10 TUR 205084 Ilayda Veziroglu f 9 8 37 DNF 54
11 BUL 188416 Georgi Maksimov m 37 DSQ 11 8 56
12 GRE 171793 Stayroyla Zarani f 10 9 37 DNF 56
13 BUL 192479 Ljuben Tenekedijev m 3 19 37 DNF 59
14 TUR 204514 Melike Ece Kirmaci f 21 4 37 DNF 62
15 BUL 18641 Dimitar Vangelov m 13 12 37 DNF 62
16 GRE 18354 Ioannis Poppis m 12 17 37 DNF 66
17 SRB 193525 Natalija Pantic f 17 14 37 DNF 68
18 ROU 199899 Ebru Bolat f 11 23 37 DNF 71
19 SRB 203013 Nikola Banjac m 37 DNF 26 9 72
20 BUL 184777 Mariela Nikolova f 6 33 37 DNF 76
21 GRE 204855 Kyriaki Palaiou f 15 24 37 DNF 76
22 GRE 207511 Dikaios Kerkoulas f 22 21 37 DNF 80
23 SRB 198933 Miljana Zekovic f 19 30 37 DNF 86
24 ROU 181600 Lea Udrescu f 18 32 37 DNF 87
25 ROU 108 Dan Stuparu m 20 31 37 DNF 88
26 TUR 169941 Ecem Elmas f 37 DNF 15 37 DNF 89
27 ROU 203025 George Stefan Dolea m 37 DNF 18 37 DNF 92
28 BUL 8 Simeon Tsolov m 37 DNF 20 37 DNF 94
29 MNE 11 Ilija Markovic m 23 34 37 DNF 94
30 MNE 17 Balsa Dojkic m 37 DNF 22 37 DNF 96
31 ROU 197308 Stefan Penciu m 25 35 37 DNF 97
32 SRB 173307 Kosta Aksentic m 37 DNF 25 37 DNF 99
33 BUL 188227 Marina Dimitrova f 37 DNF 27 37 DNF 101
34 SRB 163802 Stela Buljovcic f 37 DNF 28 37 DNF 102
35 ROU 193648 Mara-Sophia Frick f 37 DNF 29 37 DNF 103
36 ROU 204261 Mihai Luchian m 37 DNF 37 DNF 37 DNF 111

Laser Radial Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 12, Scoring system: Appendix A
Rank District Sail number Sailor R1 R2 R3 Nett
1 GRE 194857 Vasileia Karachaliou 3 1 1 5
2 GRE 200705 Athanasia Fakidi 2 8 2 12
3 BUL 207736 Stefani Muzakova 1 9 3 13
4 TUR 201981 Aysenur Orkan 4 4 7 15
5 TUR 101925 Deniz Dagdelen 5 6 4 15
6 SRB 193554 Jana Bratusa 7 2 8 17
7 SRB 206506 Maja Knezevic 6 3 9 18
8 GRE 192997 Stayroyla Theolhari 9 5 5 19
9 GRE 207512 Chloi Makkar 8 7 6 21
10 TUR 202282 Buket Aslan 11 10 10 31
11 MNE 188441 Irina Kusovac 12 11 11 34
12 SRB 201855 Anamarija Mojasevic 10 13 DSQ 13 DNF 36

Optimist Class

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 80, Scoring system: Appendix A
Rank District Sail Sailor Gender Fleet R1 R2 R3 R4 R5 Nett
1 GRE 2311 Mouzakis Christos m 5 (48) 2 9 1 17
2 TUR 176 Umut Kartal m JB 11 (47) 3 1 5 20
3 TUR 772 Goktug Gultekin m 6 (81 DNF) 7 3 11 27
4 GRE 2084 Ariadni Spanaki f 1 8 (21) 10 20 39
5 SRB 444 Stefan Yuill m JB (31) 9 12 15 4 40
6 GRE 2587 Nikolaos Gionis m 18 (60) 5 11 8 42
7 TUR 129 Tansu Erin Sarlak m JB (32) 15 1 25 7 48
8 SRB 7634 Jovan Stojanovic m 8 3 13 26 (69) 50
9 SRB 34 Nadja Stanikic f 16 7 16 16 (43) 55
10 TUR 1102 Ziylal Aley Erkan f JG 7 (81 DNF) 34 4 12 57
11 GRE 2550 Anadiotis Konstantinos m JB 15 6 (81 DNF) 18 18 57
12 GRE 2622 Fanis Zisis m JB 10 (41) 18 27 6 61
13 BUL 74 Radoslav Ivailov Gavrailov m 38 (81 DNF) 4 21 2 65
14 TUR 1101 Merig Erdagli m JB 14 (50) 20 2 29 65
15 TUR 1922 Sabri Kerem Erkmen m JB 2 44 (81 DNF) 12 9 67
16 TUR 1100 Arda Ayyildizbayraktar m JB 17 (55) 9 13 30 69
17 GRE 1362 Dimitris Paraskevopoylos m 24 13 (81 DNF) 24 19 80
18 BUL 248 Luben Todorov m 13 (56) 15 22 31 81
19 GRE 552 Patroklos Mandilaris m 9 33 (81 DNF) 37 3 82
20 SRB 13 Dusan Trbojevic m 23 2 (81 DNF) 5 55 85
21 TUR 3501 Okyanus Arikan f JG 44 (57) 11 7 23 85
22 GRE 1864 Vasilis Livas m JB (36) 23 27 8 27 85
23 GRE 100 Giannakidis Polichronis m 19 36 (42) 17 13 85
24 SRB 1613 Kristina Boja f JG 28 5 28 28 (53) 89
25 GRE 2002 Polina Malatesta f 12 12 32 33 (34) 89
26 GRE 2584 Stamatina Tsapara f 39 11 8 36 (41) 94
27 TUR 884 Dygar Kizilkaya m (66) 20 22 23 35 100
28 GRE 2572 Iris Arvaniti f (53) 35 10 14 42 101
29 TUR 576 Berke Burhan Gynduz m JB 4 52 (81 DNF) 6 40 102
30 GRE 1756 Melina Pappa f 20 1 39 (81 DSQ) 47 107
31 TUR 437 Elmas Gul Koca f JG 29 49 (81 DNF) 20 10 108
32 GRE 2599 Nikolaos Karagiannidis m 3 14 (17) 81 DNE 14 112
33 SRB 421 Nikola Mladenovic m JB 35 17 23 52 (62) 127
34 GRE 1255 Manolis Samonas m JB 41 28 33 (45) 26 128
35 ROU 124 Maximilian Rosca m 33 32 31 34 (36) 130
36 GRE 1525 Alexandros Schinas m 27 61 (81 DNF) 19 25 132
37 GRE 131 Katerina Kritsiani f (52) 30 37 44 21 132
38 GRE 1583 Panagiotis Margomenos m 26 31 (40) 40 38 135
39 SRB 418 Aleksandar Todorovic m 57 10 14 56 (76) 137
40 SRB 1 Ada Lomic f (68) 4 26 41 68 139
41 BUL 644 Veia Danailova Reizova f JG (63) 22 19 48 52 141
42 GRE 7231 Spiros Papanikitas m JB 22 38 (81 DNF) 46 37 143
43 ROU 140 Briana Prelicz f 47 45 24 (55) 28 144
44 BUL 241 Diana Markova f JG (70) 19 25 54 49 147
45 TUR 137 Derin Baytur m JB 45 46 (81 DNF) 38 24 153
46 GRE 1454 Maria Tsamopoulou f 37 (54) 35 35 46 153
47 ROU 188 Philipp Frick m (56) 40 41 42 33 156
48 GRE 1445 Violetta Antonodoulou f (50) 37 29 47 44 157
49 BUL 2500 Simeon Todorov Kobarelov m 49 (64) 6 49 54 158
50 GRE 2400 Ilias Tsaparas m 30 58 (81 DNF) 50 22 160
51 BUL 4 Tsvetoslav Valentinov Mavrodiev m JB 25 27 (81 DNF) 62 51 165
52 GRE 1055 Ioannis Siokos m JB 42 26 (81 DNF) 81 DSQ 17 166
53 BUL 552 Hristo Yivrov Rusev m 43 (81 DNF) 81 DNF 29 16 169
54 BUL 333 Todor Stoyanov Tozlukov m JB (81 DNF) 16 81 DNF 43 32 172
55 BUL 987 Klement Zlatin Sarastov m 21 59 (81 DNF) 81 DNF 15 176
56 SRB 441 Ognjen Banjac m 69 21 36 51 (73) 177
57 MNE 31 Igor Nikolic m 62 25 38 58 (81 DSQ) 183
58 BUL 240 Martin Gecov m JB 51 63 (81 DNF) 30 39 183
59 ROU 217 Mihai Mocanu m 67 29 (81 DNF) 32 64 192
60 GRE 2070 Stathis Pispas m 40 53 (81 DNF) 39 66 198
61 BUL 493 Yliana Dianova Andonova f 54 (81 DNF) 30 69 58 211
62 ROU 171 Mihai Andronie m JB 60 51 43 71 (72) 225
63 SRB 152 Petar Kovacevic m 58 39 (81 DNF) 63 74 234
64 ROU 111 Marta Andromic f 64 34 (81 DNF) 57 81 DNF 236
65 BUL 714 Yoana Todorova f 71 18 (81 DNF) 68 81 DNF 238
66 ROU 150 Daniel Voicu m 34 (81 DNF) 81 DNF 61 63 239
67 BUL 715 Ivo Iliev Filchev m (81 DNF) 81 DNF 81 DNF 31 50 243
68 BUL 4040 Vladimir Vladimirov Stoianov m JB 55 (81 DNF) 81 DNF 53 56 245
69 BUL 247 An-nikol Kaneva f JG 59 (81 DNF) 81 DNF 66 45 251
70 MNE 48 Nikola Golubovic m JB (81 DNF) 43 81 DNF 70 61 255
71 ROU 700 Victor Reit m JB (81 DNF) 24 81 DNF 81 DNF 70 256
72 SRB 26 Uros Djerman m 46 (81 DNF) 81 DNF 64 67 258
73 BUL 1 Daniel Yozdanov m JB 61 (81 DNF) 81 DNF 65 60 267
74 ROU 215 Markus Reit m (81 DNF) 81 DNF 81 DNF 59 48 269
75 SRB 304 Marko Petkovic m (81 DNF) 42 81 DNF 73 75 271
76 BUL 622 Ralica Krasimirova Kichirova f 65 (81 DNF) 81 DNF 60 65 271
77 BUL 213 Katrin Alexsandrova Sabeva f 48 62 (81 DNF) 81 RAF 81 RAF 272
78 ROU 100 Stan Luca m (81 DNF) 81 BFD 81 DNF 67 59 288
79 MNE 11 Tatjana Kusovac f JG (81 DNF) 81 DNF 81 DNF 74 57 293
80 ROU 899 Diana Daniil f 72 (81 BFD) 81 DNF 72 71 296


 

 

 

Copyright ©JSS, Sva prava zadržana.  Jedriličarski savez Srbije www.sailing.org.rs jssrbije@sbb.rs